Vidoucí 2017: výsledky

V rámci Festivalu Fantazie v Chotěboři proběhlo dne 8. 7. 2017 vyhlášení výsledků čtrnáctého ročníku literární soutěže Vidoucí.

Pořadí nejúspěšnějších je následující:

  1. Kozlí pramen od Veroniky Fiedlerové
  2. Sobotní směna od Kristýny Sněgoňové
  3. Shepardova huť od Evy Žilkové
  4. Přes poušť věčnosti od Radmily Tomšů
  5. Simulátor 2 od Petra Klepala

Srdečně gratulujeme!

Tento rok se na udílení cen dostavili dva z pěti nominovaných autorú a taky pár dalších, nenominovaných. Jsme moc rádi, že jsme se s vámi mohli setkat a popovídat si o soutěži samotné i o našich dojmech z vašich povídek a vašich dojmech z našich slovních hodnocení.

Diplom a ceny budou nepřítomným nominovaným autorům doručeny v následujících týdnech.

Rozesílání slovních hodnocení z druhého kola proběhne až po korekturách a další administrativě. Počítejte s tím, že jich bude jenom pár, jelikož ve druhém kole nebyla povinná a mnozí z porotců vám je psali už v prvním kole. Děkujeme za strpení.

Všem autorům děkujeme za účast a spoustu silných literární zážitků. Je vidět, že kvalita soutěžních příspěvků meziročně stoupá a my jsme za to rádi. Pište dál a posílejte své povídky do všech soutěží, do kterých se hodí, ale hlavně do té naší! A v neposlední řadě děkujeme i všem ostatním, kteří se na soutěži podíleli.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky, Výsledky se štítky , a jeho autorem je Alexis. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Vidoucí 2017: výsledky

Napsat komentář