Vidoucí 2016: výsledky prvního kola

Slyšte, slyšte, první kolo má své vítěze. Válka však ještě není dobojována, do druhého kola postupuje následujících 25 povídek (v abecedním pořadí):

Hospoda U Mámy
Magie inkoustu a pera
Mesto stratených legiend
Mozek
Na druhé straně strachu
Návrat ohnivého draka
Nižší cena
O snílcích a snovačích
Ohava
Po stopách Yettiho
Pod kůží
Poplach na Stříbrném jezeře
Poslední bojovník
Poslední přítel
Požírač blesků
Rytíř na zavolanou
Spojnice světů
Strom
Štěstí
Umění mandal
Ve stínu stromu
Vidoucí
Yuralia
Zarputilý
Zrozena záští

V tvrdé konkurenci se utká těchto 25 uchazečů, avšak pouze 5 z nich vystoupá na horu osudu  stupně vítězů. Autorům postupujících povídek srdečně gratulujeme k prvnímu úspěchu a připomínáme, aby se stále nepřiznávali k autorství svých děl. Nepostupujícím autorům přejeme hodně sil k dalšímu psaní a štěstí v příštích Vidoucích! :-)

Slovní hodnocení ke svým povídkám obdrží autoři prvního kola emailem do konce dubna. Prosíme o trpělivost, je to poměrně zdlouhavý proces závislý na několika dosti vytížených osobách.

Dále budou na této stránce přibývat informace o druhém kole a případné perličky a statistiky z kola prvního. Sledujte také porotcovské hlášky, ještě jsme neskončili! ;-)

4 komentáře u “Vidoucí 2016: výsledky prvního kola

  1. Ha, to je jak námět na povídku:-))

    V Hospodě U Mámy Magií inkoustu a pera ve Meste stratených legend Mozek svořený Na druhé straně strachu očekával Návrat ohnivého draka sice Nižší ceny ale co je to prO snílky a snovače. Jen Ohava pátrajících Po stopách Yettiho…a ta k dál:-))

  2. Jen Ohava pátrající Po stopách Yettiho se zbrojí Pod kůží medvěda uloveného při Poplachu na Stříbrném jezeře Posledním bojovníkem zvaným „Požírač blesků“, jenž jako Rytíř na zavolanou jako Spojnice světů objevil Strom Štěstí. Umění mandal tak Ve stínu stromů Vidoucí Yuralia zvaného Zarputilý, stvořilo ženu, jež byla rozena záští.

Napsat komentář